ولایت فقیه در کلام شهدا

تاریخ ارسال:10:16 1395/01/02
ولایت فقیه در کلام شهدا

ولایت فقیه در کلام شهدا

شهید مهدی باکری:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

یا الله، یا محمّد ،‌یا علی یا فاطمه زهرا یا حسن یا حسین

یا علی یا محمّد یا جعفر یا موسی یا علی یا محمّد یا علی

یا حسن یا مهدی (علیهم السلام) و تو ای ولی مان یا روح الله

و شما ای پیروان صادق شهیدان...

عزیزانم‌! اگر شبانه‌روز شکرگزار خدا باشیم که نعمت اسلام و امام را به بما عنایت فرموده‌، باز هم کم است. آگاه باشیم که صدق نیت و خلوص در عمل‌، تنها چاره‌ساز ماست... بدانید اسلام تنها راه نجات و سعادت ماست.

همیشه به یاد خدا باشید و فرامین خدا را عمل کنید. پشتیبان و از ته قلب مقلد امام باشید. اهمیت زیاد به دعاها و مجالس یاد اباعبدالله (علیه السلام) و شهدا بدهید که راه سعادت و توشه آخرت است‌. همواره تربیت حسینی و زینبی بیابید و رسالت آنها را رسالت خود بدانید و فرزندان خود را نیز همانگونه تربیت کنید که سربازانی با ایمان و عاشق شهادت و علمدارانی صالح و وارث حضرت ابوالفضل برای اسلام بار بیایند.

شهید محمد ایمانی فردویی:

ولایت فقیه تداوم بخش راه انبیا است و علم رسالت، بر دوش فقیه و مجتهدی عالم و آگاه است که یک رابطه طولی تا خداوند دارد. ولایت فقیه، نماینده امام زمان و امام زمان(عجل الله فرجه)، تداوم بخش ولایت سرخ علوی و علی(علیه السلام)، جانشین پیامبر و پیامبر(صلی الله علیه و آله)، رسول خداست.

انحراف از این خط و پیروی نکردن از آن عقوبت سختی را به بار می‏آورد که موجب انحطاط و سقوط یک انسان می‏شود.
تقوا را پیشه خود کنید که خود را اگر در آتش اندازید، برایتان سرد خواهد شد. با انفاق در راه خدا، مسیرتان را صراط مستقیم قرار دهید.

شهید غلامرضا بی‌پناه یزدی:

دست از اصل امامت و رهبری و ولایت فقیه بر ندارید، زیرا رهبری و امامت است که ما را از ظلم و ستم نجات داده و همواره از انحراف مردم جلوگیری می‏نماید.

شهید محمد مهدی انصاری:

به فکر خانواده ‏های شهدا و ولایت فقیه باشید.

موضوع: 
CAPTCHA
سوال امنیتی
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.